Mükemmel Karın Kaslarının Sırrı Nedir?

Six-Pack’lerinizi 4 hareketli sistem ile forma sokun. Karın kasları hayallerinizde kalmasın istiyorsanız size önerilerimizi mutlaka yapın. Karın kası nasıl yapılır? Kas nasıl yapılır? Kaslı vücut nasıl olur? Karın kası nasıl olur? Çabuk karın kası nasıl yapılır? Hızlı kas nasıl yapılır?

V Sit-Up

Sırt üstü, bacaklar ve kollar düz uzatılmış olarak uzanın. Kollarınızı kulaklarınıza yakın tutun, belinizi yere bastırmak için abs’lerinizi büzün. Ayak parmaklarınızı doğrultun ve arka bacak kaslarınızı sıkarak, bacaklarınızı kaldırın, ayaklarınızı karşılamak için ellerinizi ileri uzatırken yerden ileriye kalkın. Core bölgenizi devreye sokarak sıkın ve yavaşça başlangıç pozisyonuna geri dönün.

Reverse Snow Angel

Midenizin üzerine düz bir şekilde uzanarak, kollarınızı yana doğru açın ve avuç içleriniz yere bakacak şekilde uzatın (rahatlık için alnınızın altına yerleştirilmiş bir havluya ihtiyaç duyabilirsiniz). Ellerinizi yerden 7 cm yukarı kaldırırken omuzlarınızı sıkıştırın. Omuzlarınızı sıkıp ellerinizi yerden yukarı uzatın, kollarınızı yana doğru hareket ettirin, böylece kulaklarınızla aynı hizada olacaklar. Başlangıç pozisyonuna dönmeden önce bir süre öylece bekleyin. Tüm set boyunca ellerinizi yerden uzak tutmaya çalışın.

Butterfly Sit-Up

Ayak tabanlarınızı iç taraftan birbirine döndürürken dizlerinizi bükün ve geriye doğru uzanın. Kollarınızı yukarı kaldırın, elleriniz yere değsin. Bu sizin başlangıç pozisyonunuz. Vücudunuzu oturma pozisyonuna getirmek için karın kaslarınızı kullanın, daha sonra ayak parmaklarınıza dokunmak için ileriye doğru uzanın. Bir sonraki tekrara başlamadan önce başlangıç pozisyonuna geri dönün.

Superman

Kollarınız uzanmış ve baş parmaklarınız tavana dönük olacak şekilde yastığa veya düz bir yüzeye yüzüstü yatın. Kollarınızı düz tutun, başınızı, kollarınızı (başparmaklarınız hala tavana bakıyor) ve bacaklarınızı yerden mümkün olduğunca yükseğe kaldırın. Beş saniye bekleyin ve başlangıç konumuna dönün. Bir tekrar daha yapın.

Bu yazımızda sizler için Mükemmel Karın Kasının Sırrı Nedir? konusunu ele aldık. Daha fazla içerik için Kadın Blogumuzu takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer başlıklar.

Yorum yapın